Jagoda Gręźlikowska
Psychologia w Sporcie

O MNIE

Nazywam się Jagoda. Jestem Psychologiem Sportu.

Jestem terapeutą w nurcie TSR, współautorką projektu "Mental Calendar” oraz absolwentką USWPS na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu psychologii w sporcie na warszawskim AWF oraz roczną szkołę trenerską.

Moja filozofia opiera się na holistycznym podejściu do klienta, który w moich oczach jest przede wszystkim człowiekiem. W swojej codziennej pracy łączę wiedzę z całego przekroju psychologii, m. in. pozytywnej, motywacji, osobowości, społecznej, technik nurtu SE, TSR oraz CBT.

Mając świadomość, jak dużym zaufaniem obdarzają mnie współpracujący ze mną klienci, w swojej pracy, poza pasją, stawiam na samorozwój, merytorykę oraz etykę. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych oraz szkoleniach, pracuję pod superwizją, a także jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zarówno w sportach indywidualnych, jak i zespołowych. Na co dzień prowadzę regularne zajęcia grupowe, warsztaty, a także spotkania i konsultacje indywidualne. W swojej karierze pracowałam z zawodnikami takich sportów, jak m.in. piłka nożna, tenis, muai thai, taniec czy siatkówka. Regularnie współpracuję także z ich trenerami oraz rodzicami. W ramach swojej działalności wspieram również osoby ze świata sztuki i biznesu.

Nazywam się Jagoda. Jestem psychologiem sportu.

Jestem terapeutą w nurcie TSR, nauczycielem akademickim, trenerem umiejętności społecznych,  współautorką projektu "Mental Calendar”, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii w sporcie na warszawskim AWF oraz roczną szkołę trenerską. Jestem absolwentką USWPS na kierunku psychologia kliniczna. 

Moja filozofia opiera się na holistycznym podejściu do klienta, który w moich oczach jest przede wszystkim człowiekiem. W swojej codziennej pracy łączę wiedzę z całego przekroju psychologii, m. in. pozytywnej, motywacji, osobowości, społecznej, technik nurtu SE, TSR, ACT oraz CBT.

Mając świadomość, jak dużym zaufaniem obdarzają mnie współpracujący ze mną klienci, w swojej pracy, poza pasją, stawiam na samorozwój, merytorykę oraz etykę. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych oraz szkoleniach, pracuję pod superwizją, a także jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz sekcji Psychologii Sportu. Regularnie piszę artykuły dla m.in. portalu Twójpsycholog.pl, portalu RodzicSportowca czy czasopisma Asystent Trenera. 

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zarówno w sportach indywidualnych, jak i zespołowych. Na co dzień prowadzę regularne zajęcia grupowe, warsztaty, a także spotkania i konsultacje indywidualne. W swojej karierze pracowałam z zawodnikami takich sportów, jak m.in. kolarstwo, piłka nożna, tenis, karate, wioślarstwo, taniec, gry karciane, siatkówka czy hokej na lodzie. Regularnie współpracuję także z ich trenerami oraz rodzicami. W ramach swojej działalności wspieram również osoby ze świata sztuki i biznesu.

Prowadziłam zajęcia między innymi w  Polish Soccer Skills, Legia Warszawa Tenis, Akademia Ferajna, Energa Manekin Toruń oraz Karate  Shotokan Kiritsu.

Znajdziesz mnie również

+ 48 607 611 141

jagoda.grezlikowska@gmail.com

Warszawa / Toruń